Ćwiczenia gminne na terenie Regionalnego Ośrodka Pomocy Niewidomym i Niedowidzącym – Ziemięcice, 15.10.2016

 

 


Dnia 15.10.2016 w Ziemięcicach na terenie Regionalnego Ośrodka Pomocy Niewidomym i Niedowidzącym odbyły się ćwiczenia gminne które składały się z symulacji pożaru poddasza oraz wypadku dwóch samochodów osobowych. Głównym celem ćwiczeń było zapoznanie się strażaków z nowo wybudowanym obiektem. Ze względu na specyfikę obiektu, dużą wagę przyłożono na bezpieczną ewakuację osób przebywających w placówce oraz przestudiowanie topografii obiektu.

 


SEKCJE:

  • GBA, GCBA, SLRt, SLOp – JRG Tarnowskie Góry
  • GBA – OSP Czekanów
  • GBARt – OSP Łubie
  • GLBM – OSP Szałsza
  • GBARt, GCBA – OSP Świętoszowice
  • GCBA , SLRt – OSP Wieszowa
  • GBA – OSP Wilkowice
  • GBARt, SD30 – OSP Zbrosławice
OSP WIESZOWA © 2016 Frontier Theme