Sprawdź pogodę

[MZ/POŻAR] Boniowice, Wieszowa, Tarnowskie Góry


W dniu 17.08.2021 o godzinie 21:58 zostaliśmy zadysponowani do wypadku w miejscowości Boniowice. Po dojeździe na miejsce zdarzania zastano zderzenie dwóch samochodów osobowych, jeden na skutek zderzenia znajdował się przydrożnym rowie. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem, neutralizacja płynów, uprzątnięcie drogi i udrożnienie ruchu.

SEKCJE: 

 • GCBARt – OSP Wieszowa 
 • GCBARt- OSP Świętoszowice
 • GBA – JRG Tarnowskie Góry
 • SLRt – JRG Tarnowskie Góry
 • ZRM
 • Policja
 • Pomoc Drogowa

 

W dniu 19.08.2021 o godzinie 18:31 zostaliśmy zadysponowani do gniazda owadów błonkoskrzydłych. Nasze działania polegały na usunięciu gniazda

SEKCJE

 • GCBA-Rt – OSP Wieszowa 

 

W dniu 23.08.2021 o godzinie 12:08 zostaliśmy zadysponowani do plamy oleju w miejscowości Wieszowa DK78. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, neutralizacji plamy przy użyciu sorbentu.

SEKCJE

 • GCBA-Rt – OSP Wieszowa

 

W dniu 27.08.2021 o godzinie 15:42 zostaliśmy zadysponowani do pożaru samochodu w miejscowości Wieszowa. Po dojeździe na miejsce pożar został opanowany przez kierującą przy użyciu gaśnicy. Na działania polegały na sprawdzeniu przy użyciu kamery termowizyjnej czy gdzieś jeszcze nie ma źródła ognia.

SEKCJE 

 • GCBA-Rt – OSP Wieszowa 
 • GBA – JRG Tarnowskie Góry

 

 

W dniu 27.08.2021 o godzinie 18:49 zostaliśmy zadysponowani do poszukiwań w Tarnowskich Górach. Według zgłoszenia okazało się że 10 letnie dziecko bawiło się w polu kukurydzy i zgubiło się, Po dojeździe na miejsce punktu koncentracji okazało się iż chłopczyk się znalazł

 

SEKCJE 

 • GCBA-Rt + CFMOTO 600 + DRON – OSP Wieszowa
 • GBA-Rt – OSP Repty Śląskie
 • GBA – JRG Tarnowskie Góry
 • SLKw + Quad – JRG Radzionków
 • Policja
OSP WIESZOWA © 2016 Frontier Theme