MZ – Wieszowa 05.05/09.05/10.05.2021W dniu 05.05.2021r. o godzinie 16:54 zostaliśmy zadysponowani do zwisającego konaru przy drodze DK 94 w miejscowości Wieszowa. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu zagrożenia.

SEKCJE:

 • GCBARt – OSP Wieszowa

W dniu 09.05.2021 o godzinie 12:15 zostaliśmy zadysponowani do kolizji samochodu osobowego z motocyklem w miejscowości Wieszowa. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji poszkodowanego motocyklisty oraz udzieleniu wsparcia psychicznego.

SEKCJE:

 • GCBARt – OSP Wieszowa
 • GBA, SLRt – JRG Tarnowskie Góry
 • Pogotowie Ratunkowe
 • Policja

W dniu 09.05.2021 o godzinie 15:58 zostaliśmy zadysponowani do usunięcia gniazda pszczół przy boisku w miejscowości Wieszowa. Nasze działania polega zabezpieczeniu miejsca przed dziećmi oraz osobami postronnymi. Po przyjedzie pszczelarza okazało się ze jest to gatunek pszczół który nie zagraża życiu, z powodu braku żądła. Po zakończeniu miejsce zostało przekazane protokołem zarządcy klubu.

SEKCJE:

 • GCBARt – OSP Wieszowa

W dniu 10.05.2021 o godzinie 4:33 zostaliśmy zadysponowani do kolizji dwóch samochodów ciężarowych na drodze DK78 w miejscowości Wieszowa. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzeniu, neutralizacji płynów eksploatacyjnych, kierowaniu ruchem oraz uprzątnięciu drogi.

SEKCJE:

 • GCBARt – OSP Wieszowa
 • GBA,SLRt – JRG Tarnowskie Góry
 • Policja

W dniu 10.05.2021 o godzinie 16:34 zostaliśmy zadysponowani do kolizji dwóch samochodów osobowych na zjedzie z autostrady A1.Nasze działania polegały na sprawdzeniu czy na miejscu nie ma osób poszkodowanych, wycieków płynów eksploatacyjnych. Związku z brakiem zagrożenia zastępu wróciły do bazy.

SEKCJE:

 • GCBARt – OSP Wieszowa
 • GBA,SLRt – JRG Tarnowskie Góry
 • GBAPr – JRG ZabrzeOSP WIESZOWA © 2016 Frontier Theme