POSZUKIWANIA – Nakło Śląskie 10.04.2018

 

 


Dnia 10.04.2018r. Nasza jednostka (#GPROSPWieszowa) została zadysponowana do miejscowości Nakło Śląskie gdzie trwają poszukiwania trzech osób kobiety l.24 dziewczynki l.3 oraz 11 miesięcznego chłopca. Po dotarciu do PKSiŚ dowodzący przydzielił nam zadania, które polegały na patrolowaniu quadem wyznaczonego terenu, przy użyciu drona z kamerą termowizyjną dokonać przelotu w wyznaczonych sektorach.Zadysponowane jednostki podjęły patrol wyznaczonych obszarów. W trakcie prowadzonych czynności Dowódca Policji wstrzymał działania poszukiwawcze, dalsze czynności prowadzi policja, która w godzinach porannych po wykonaniu szeregu czynności odnalazła poszukiwane osoby w pobliskim Bytomiu w jednym z mieszkań. 


SEKCJE:

  • SLRt + Quad – OSP Wieszowa
  • OSP Nakło Śląskie
  • OSP Świerklaniec
  • OSP Orzech
  • OSP Niezdara
  • OSP Tąpkowice
  • GPR OSP Solarnia
  • GPR OSP Dąbrówka mała
  • SGRP JRG Radzionków
  • JRG Tarnowskie Góry

 

 

 

OSP WIESZOWA © 2016 Frontier Theme