POSZUKIWANIA – Tarnowskie Góry 13.09.2018

 

 


Dnia 13 września po godzinie 22 nasza jednostka została zadysponowana do Tarnowskich Gór w rejon GCR Repty gdzie trwają poszukiwania starszego mężczyzny. Po dotarciu na miejsce koncentracji przydzielono nam zadania: patrol quadem terenu parku oraz wykonanie lotu dronem nad terenem objętym działaniami. Pozostałe jednostki utworzyły tyraliere i przeszukały wyznaczony obszar. Działania zakończono po godz 2 w nocy. Niestety nie udalo się odnaleźć zaginionego. Dalsze czynności prowadzi Policja.
#GPROSPWIESZOWA

 


SEKCJE:

  • SLRt + quad OSP Wieszowa
  • JRG T.Góry
  • SGRW JRG Radzionków
  • OSP Florian Strzybnica
  • OSP Repty Śląskie
  • OSP Nakło Śląskie
  • OSP Pniowiec
  • OPP Katowice
  • POLICJA T. Góry
  • przewodnik psa
OSP WIESZOWA © 2016 Frontier Theme