POŻAR- Kamieniec 27.07.2018

 

 


Dnia 27.07.2018r Nasza jednostka odnotowała dwie interwencje. Pierwsza z nich to zadymienie w budynku w miejscowości Kamieniec. Po dotarciu na miejsce zdarzenia do ośrodka leczniczo rehabilitacyjnego zarządca budynku potwierdził, że w budynku miało miejsce częściowe zadymienie, w trakcie rozpoznania ustalono, iż przyczyną było wcześniejsze wyładowania atmosferyczne, które doprowadziło do awarii sieci energetycznej, budynek zostal sprawdzont kamera termowizyjna która nie wykazała nieczego niepokojacego. Nikt z osób przybywajacych w budynku nie ucierpiał, dalsze czynności przekazano pogotowiu energetycznemu. Po zakończeniu działań zostaliśmy przekierowani do usunięcia szerszeni w naszej miejscowości. 


SEKCJE:

  • GCBA – OSP Wieszowa
  • GCBARt – OSP Świętoszowice
  • GCBARt – OSP Zbrosławice
  • GBA, GCBA – JRG Tarnowskie Góry
  • GBA – JRG Gliwice Łabędy
  • Policja
  • Pogotowie Energetyczne
OSP WIESZOWA © 2016 Frontier Theme