Pożar – Tarnowskie Góry 13.04.2021Dnia 13.04.2021 o godzinie 11:38 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru gazociągu w miejscowości Tarnowskie Góry. Działania polegały na zabezpieczeniu wodnym z przetłaczaniem. Podczas działań zostaliśmy poinformowani o złym samopoczuciu starszej kobiety chorującej na serce zamieszkałej 300m od miejsca pożaru. Pozostaliśmy z kobietą monitorując jej stan oraz podaniu tlenoterapii do czasu przybycia ZRM. Działania zakończyliśmy po godzinie 13.

SEKCJE:

 • GCBARt – OSP Wieszowa
 • SLDiŁ – KP PSP Tarnowskie Góry
 • GBA,GCBA,GCBA,SLOp – JRG Tarnowskie Góry
 • GBA,SRt – JRG Radzionków
 • GCBA – OSP Żyglinek
 • GCBA – OSP Tworóg
 • GCBA – OSP Tąpkowice
 • ZRM
 • Policja
 • Pogotowie Wodno-Kanalizacyjne
 • Pogotowie Energetyczne
 • Pogotowie Gazowe


OSP WIESZOWA © 2016 Frontier Theme