Sprawdź pogodę

MZ – Czekanów 30.06.2021
Dnia 30.06.2012 o godzinie 12.56 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Czekanów do pomocy policji w poszukiwaniach zaginionego 33 latka. Po dotarciu na miejsce koncentracji zostały nam przydzielone sektory do przeszukania przy użyciu quada. Podczas działań zostaliśmy poinformowani przez pracownika lokalnego sklepu gdzie aktualnie poszukiwany sie znajduje. Po dojechaniu we wskazane miejsce potwierdziliśmy iż jest to osoba zaginiona gdzie wraz z policją przekazaliśmy zespołowi ratownictwa medycznego. Były to pierwsze działania naszego nowego quada CF MOTO CFORCE 600 ze szczęśliwym finałem.!!


SEKCJE:

  • GCBARt + QUAD – OSP Wieszowa
  • SDiŁ – KP PSP Tarnowskie Góry
  • JRG Radzianków
  • GPR OSP Orzech
  • 10 x Policja
  • 1 x ZRM

OSP WIESZOWA © 2016 Frontier Theme