Sprawdź pogodę

|MZ| Karchowice 17.08.2023


W dniu 17.08.2023 w związku z burzą która przeszła przez nasz powiat byliśmy dysponowani do trzech zdarzeń


O godzinie 14:28 zostaliśmy zadysponowanii powalonego drzewa na drodze między Karchowicami a Kamieńcem. Po dojedzie miejsce zdarzenia okazało się że konar wisi nad drogą powodując dodatkowe zagrożenie. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu resztek drzewa z drogi oraz przy użyciu drabiny mechanicznej dostaniu się do zwisającego konaru.


SEKCJE:

639[S]48 GCBARt – OSP Wieszowa

639[S]41 SD-30 – OSP Zbrosławice


O godzinie 15:25 zostaliśmy ponownie zadysponowanii do przychylnego drzewa na przewodach w miejscowości Karchowice. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu pochylonego drzewa przy użyciu drabiny mechanicznej oraz uprzątnięciu drogi.


SEKCJE:

639[S]48 GCBARt – OSP Wieszowa

639[S]41 SD-30 – OSP Zbrosławice

Policja


O godzinie 16:11 zostaliśmy zadysponowanii do drzewa wyniku uderzenia przez piorun w miejscowości Karchowice. Po dojedzie na miejsce zdarzenia doszło do przewrócenia się jednej częśći drzewa wyniku którego druga połówka stanowiła zagrożenie dla ludzi. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sprawieniu drabiny aluminiowej w celu zamocowania liny oraz usunięciu zagrożenia.


SEKCJE:

639[S]48 GCBARt – OSP Wieszowa

639[S]41 SD-30 – OSP ZbrosławiceOSP WIESZOWA © 2016 Frontier Theme