MZ – Wieszowa 21.12.2017

 

 


W dniu 21.12.2017 r. Nasza jednostka została trzykrotnie dysponowana do wypadków. Dwóch z udziałem autobusu i jednego z udziałem samochodu osobowego.
Pierwsze zdarzenie o godz 11:23. Wypadek autobusu linii 134 z samochodem ciężarowym obrażenia odniosły trzy osoby. Zaraz po zakończeniu działań o godzinie 14:00 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Świętoszowice gdzie zdarzenie dotyczyło wypadku autobusu z żołnierzami w którym ucierpiało siedem osób w tym dwie ciężko. Trzecie zdarzenie w miejscowości Karchowice dotyczyło zdarzenia drogowego czego skutkiem było dachowanie samochodu. W wypadku nikt nie doznał obrażeń.


SEKCJE:

  • GCBA – OSP WIESZOWA
  • GBA, SRt – JRG Radzionków
  • SLRt – JRG Tarnowskie Góry
  • SCRt „Mega City” – JRG Dąbrowa Górnicza
  • OSP Czekanów
  • OSP Świętoszowice
  • OSP Zbrosławice
  • Policja
  • Pogotowie Ratunkowe

 

 

 

OSP WIESZOWA © 2016 Frontier Theme